KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14817537
nr 1481 7537
Per Eli
(f. 1957), Danmark
Oljemålning, Figurer. Signerad. Olja på duk, oramad, 80x60 cm
Per Eli, dansk bildkonstnär född 1957.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 18:06:36
2/8 18:48:51